Nasza firma

Jesteśmy Polską firmą z wieloletnim doświadczeniem, istniejemy od 1990 r.

Siedziba i zakład produkcyjny znajduje się na ul. Głuchowskiej w Poznaniu. Główną działalnością firmy jest wdrażanie nowatorskich, nowoczesnych produktów i stwarzanie możliwości obniżenia kosztów produkcyjnych, naprawczych i regeneracyjnych w firmach. Podczas współpracy z nami wdrożymy nowoczesne rozwiązania i stworzymy większe możliwości rozwoju Państwa firmy poprzez podniesienie konkurencyjności na rynku Polskim i zagranicznym.

W naszej ofercie znajdą państwo automaty do zgrzewania dachów, automaty do membran/geomembran/folii, automaty zgrzewające do plandek/banerów, ekstrudery, zgrzewarki/spawarki ręczne jak i inne produkty wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem.

Nasza oferta skierowana jest do każdego, zarówno do firm jak i warsztatów czy punktów usługowych aż po osoby prywatne. Chętnie pomożemy przy wyborze odpowiedniego produktu do wybranej sytuacji jak też wykonamy niezbędne testy.

Marka Bosite

Bosite jest rozpoznawaną od wielu lat na rynku międzynarodowym marką specjalizującą się w produkcji urządzeń do spawania i zgrzewania. Produkty marki Bosite są wyrobami najwyższej klasy cały czas rozwijanymi przez doświadczony personel techniczny i zarządzający. Dzięki temu wyroby te spełniają oczekiwania zakładów produkcyjnych jak i pojedynczych użytkowników.

Urządzenia ręczne i automatyczne naszej marki pracują praktycznie we wszystkich branżach związanych z budownictwem. Użytkowane są przez firmy wykonujące pokrycia dachowe, w budownictwie wodno-kanalizacyjnym i na wysypiskach śmieci, przy budowie zbiorników i aparatów z tworzyw sztucznych, naprawie i produkcji plandek samochodowych, części samochodowych i wykładzin podłogowych, w reklamie itd.

Zapewniamy

  • Wysokiej jakości wyspecjalizowane produkty
  • Obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną
  • Fachowe doradztwo w zakresie doboru i użytkowania naszych produktów
  • Profesjonalne szkolenia stanowiskowe
  • Możliwość wypożyczenia urządzeń